Maty z logo ? pomysł na dobrą reklamę na wejściu.

?Dobra reklama jest dźwignią handlu? to powiedzenie sprawdza się już od wielu lat. Plakaty, banery, bilbordy to wszystko formy reklamy jakie można zainstalować na ścianie bądź specjalnym słupie. Tylko co zrobić z podłogą, która stanowi dość sporą niewykorzystaną powierzchnie reklamową.

 

Parę proponowanych rozwiązań:

– mozaika z kafelek: jest droga i ma ograniczenia techniczne,

– naklejka z foli: jest tania lecz mało trwała i szybko się zniszczy,

– specjalna mata z naniesionym wzorem: możliwość szybkiej zmiany miejsca położenia, brak potrzeby specjalnego przygotowania powierzchni podłogi na której ma się znajdować.

DSC_1080

Logomata jest  wycieraczką wykonaną z materiału tekstylnego o wysokiej odporności na ścieranie z naniesionym kolorowym wzorem oraz od spodu z gumy odpornej na zmienne warunki atmosferyczne.

Funkcje Logomaty

Maty z umieszczoną grafiką oprócz tego że pełnią funkcje oczyszczania i osuszania obuwia, mogą pełnić przeróżne funkcje związane z indywidualnie naniesionym wzorem:

– funkcję wskaźnika: swoją treścią informuje o kierunku w którym znajduje się pewne miejsce,

– informacyjna: umieszczenie informacji o jakiejś czynność którą powinno się wykonać,

– funkcję dekoracyjną: odpowiednio dobrane kolory i wzór maty pełnią funkcję dekoracyjną w pomieszczeniu,

– funkcję przedstawienia identyfikacji wizualnej logo,

– funkcja opisowa: opisuje w jakim miejscu co się znajduje,

– ostrzegawcza: ostrzega przed niebezpieczeństwem.

Mata doskonale sprawdza się w takich miejscach jak: recepcje, salony urody, znaki informacyjne w dużych firmach, identyfikacja wizualna na wejściu do budynków, itp.

Wycieraczka przeznaczona jest do użytku wewnątrz budynków. Jeśli już ktoś planuje umieszczenie takiego typu wycieraczki na zewnątrz, musi zadbać o zadaszenie nad wycieraczką, aby nie narazić jej na opad deszczu lub śniegu, gdyż wtedy nie będzie dobrze pełnić swojej funkcji czyszczącej, ze względu na brudzące czynniki atmosferyczne: woda podczas opadów i nanoszenie przez wiatr piasku i brudu.

Wycieraczka Aluminiowa z logo

Na zewnątrz polecamy użycie wycieraczek aluminiowych z indywidualnie wyciętym profilem logo. Wycieraczki te są bardzo trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne (wodę, śnieg, mróz i mocne słońce). Dodatkowo istnieje możliwość podświetlenia wyciętego profilu.

logo       osw

Produkty można zamówić na stronie:

Maty z umieszczoną grafiką

Wycieraczki aluminiowe z logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *