Montaż odbojnicy elastycznej FLAT

Odbojnica ścienna/taśma odbojowa FLAT dostępna jest w wersji samoprzylepnej.

Odbojnica #FLAT z serii #ACRAMIT jest odbojnicą posiadającą wiele zalet, elastyczny a jednocześnie odporny na zarysowania materiał zapewni ochronę ścian przed uszkodzeniami, uderzeniami czy zabrudzeniem.
Odbojnica FLAT posiada ciekawą teksturę tzw. skórkę a bogata kolorystyka Polmar pozwala na indywidualne aranżacje.
Istotnym atutem jest również łatwość jej montażu. Właściwości elastyczne produktu pozwalają na jego zastosowanie zarówno na elementach prostych np. ściana, jak i powierzchniach zaokrąglonych czy wklęsłych, takich jak kolumny.
Elastyczny materiał TPE o gr. 2mm może być docinany zwykłym nożykiem np. do tapet, a dedykowana dwustronna taśma klejąca zapewnia czystą i szybką aplikację. Odbojnicę można również myć myjkami ciśnieniowymi.
Materiał, z którego wykonana jest odbojnica #FLAT może być poddawany wielokrotnemu recyklingowi, dzięki czemu jest przyjazny środowisku, co jest dla nas niezwykle ważne.

Przed przystąpieniem do montażu istotne jest odmierzenie prostej linii klejenia odbojnicy oraz odpowiednie zagruntowanie ściany. Gruntowanie umożliwi optymalnie związanie się kleju taśmy montażowej ze ścianą. Podczas montażu długich odcinków bardzo ważne jest odmierzenie prostej linii wzdłuż której będzie klejona taśma odbojowa. W trakcie klejenia należy naciągać odbojnice aby nie powstały falowania materiału po przyklejeniu.

Plik do pobrania:

Etykieta Odbojnica elastyczna.pdf

Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo na stronie: http://www.polmarprofil.pl/odbojnice-plaskie.html#2_

1 komentarz do “Montaż odbojnicy elastycznej FLAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *