Zachowanie czystości ścian w szkołach i przedszkolach

       Już za tydzień pierwszy dzwonek rozbrzmi w szkołach w całym kraju, rozpoczynając nowy rok szkolny. Bolączką wielu obiektów jest konieczność przeprowadzenia w okresie wakacyjnym remontu i odświeżenia ścian, które po całorocznym użytkowaniu przez dzieci i młodzież często są zabrudzone. Łatwo można uniknąć tego corocznego kosztu i wysiłku, montując na ścianach korytarzy czy w newralgicznych miejscach za ławkami, nasze płyty ochronne ACRAMIT oraz odbojnice ACRAMIT, które pełniąc rolę lamperii zabezpieczą ściany.

      Dzięki temu ich odświeżenie polegać będzie jedynie na przemyciu zabrudzonych miejsc a kolor płyt czy odbojnic zawsze pozostaje bez zmian (w przypadku farb przeznaczonych do mycia, często jest widoczna różnica po oczyszczeniu ściany).

     Dodatkowym atutem jest nasza bogata kolorystyka płyt ACRAMIT, dzięki której można stworzyć radosną aranżację dostosowaną do charakteru szkoły czy przedszkola.

     Mając na uwadze rachunek zysku i strat – warto zainwestować w zabezpieczenie ścian naszymi produktami ACRAMIT – jest to rozwiązanie, które zrobione raz, procentuje na lata pozwalając zaoszczędzić koszty i czas związany z koniecznością corocznego malowania ścian.

Nasze płyty:

https://polmarprofil.pl/acramit-ochrona-scian/plyty-ochronne-acramit/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *