Złóż
Zamówienie

Aktualności
Blog
O firmie
Kontakt
Jakość
PL
Odbojoporecz

Poręcz i Odbojoporęcz

Jesteśmy producentem wysokiej jakości odbojnic ściennych. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie produkty mające na celu zabezpieczać ściany przed uszkodzeniem, a także produkty wspomagające poruszanie się osób wzdłuż korytarzy oraz po schodach. Takim produktami są właśnie Poręcz oraz Odbojoporęcz, która łączy dwie funkcje w jednym.


Odbojoporęcz

Właściwości:Wspomaga porusznie i chroni ściany
przed uszkodzeniem
odbojoporęcz
Odbojnica ścienna połączona z wygodną poręczą. Ułatwia poruszanie się oraz amortyzuje uderzenia np. krzesłami, wózkami czy łóżkami szpitalnymi. Ten typ zabezpieczenia ścian znajduje zastosowanie w przychodniach, szkołach, szpitalach, obiektach użyteczności publicznej gdzie ważne jest zapewnienie ułatwień dla osób mających problemy z poruszaniem się.

Odbojoporęcz to dwie funkcje połączone w jednej konstrukcji. Ergonomiczna i wygodna poręcz umożliwiająca poruszanie się osób niepełnosprawnych wzdłuż ściany, a także zabezpieczenie ściany przed uderzeniem bądź przypadkowym zabrudzeniem.

Wysokowytrzymała okładzina z tworzywa sztucznego, konstrukcja nośna z aluminium oraz wbudowany amortyzator, tworzą wyrób , która doskonale spełnia swoje zadania ochronne . Szczególnie polecana jako odbojnica szpitalna.
Instrukcja montażu

Schematy:

Poręcz

Właściwości:Ułatwia poruszanie się
odbojoporęcz
Nasze poręcze mają za zadanie nie tylko zapewnić oparcie dla osób mających problemy z poruszaniem się ale dzięki oryginalnemu wzornictwu i bogatej kolorystyce umożliwiać ciekawe aranżacje wnętrz.

Konstrukcja oparta jest na aluminiowym rdzeniu oraz zewnętrznej okładzinie wykonanej z żywicy winylowej z dodatkiem akrylu. Całość została wykończona elementami ze stali nierdzewnej. Szeroka gama kolorystyczna jest zgodna z kolorystyką naszych pozostałych produktów zabezpieczenia ścian.

Dzięki połączeniu zewnętrznej, kolorowej okładziny oraz wykończeń ze stali nierdzewnej poręcz doskonale sprawdza się jako nowoczesna dekoracja pomieszczeń . Pochwyt o średnicy 45 mm z naniesioną na warstwie zwnętrznej strukturą zapewnia ergonomiczny i pewny uchwyt dłoni.

Okładzina zewnętrzna poręczy zapewnia komfort cieplny przy do dyku dłonią skutecznie izolując od zimnego rdzenia metalowego
Instrukcja montażu

Schematy: